Zencefilli Bitkisel Karışım - 230g

STOKTA BİLGİ VE FİYAT İÇİN ARAYINIZ

Arı Damlası ZENCEFİLLİ bitkisel karışım; yüzlerce yıldır kullanılan geleneksel formüle bağlı kalarak, hammaddeleri doğadan ilk alındığı hali ile hic bir katkı maddesi içermeden, modern teknolojiden yararlanılarak üretilmiştir.

Zencefil, Propolis, Meyan Kökü, Tarçın, Zerdeçal, Polen, Keten Tohumu, Ihlamur, Sinirli ot, At Kuyrugu, Bamya çiçeği, Hatmi çiçeği bitkileri ve iyi tarım uygulamaları ile üretilen bitkilerin yaprak ve çiçeklerinin buhar distilasyonu ile elde edilen okaliptus, nane ve portakal yağlarını içeren Arı Damlası zencefilli bitkisel karışım Bal ile zenginleştirilmiştir.

Polen çiçekli bitkilerin erkek üreme hücresi olup, bal arıları tarafından toplanır. Arının kendi ana besinidir. Polen, protein, karbonhidrat, tüm serbest amino asitler, temel yağ asitleri, mineral maddeler, B grubu vitaminlerinin tümüne ek olarak C, D, vitaminleri, doğal hormon, enzim, koenzim, pigment, karbonhidrat ve fermentler içermektedir.

Bal, arıların bedeninde çiçek özlerinin konsantre edilmesiyle üretilen doğal bir üründür. Balın içeriğinde, A, B-kompleks, C, D, E, K ve beta karoten vitaminleri, mineraller ve enzimler bulunmaktadır.

ÜRÜN İÇERİĞİ:

Net Ağırlık: 230 ±5 gr. ve 460 ±5 gr. olmak üzere iki ayrı ambalajda müşterilerimize sunulmaktadır, Koli Adedi 12 adet

Ürünlerimizde kıvam arttırıcı, koruyucu, renklendirici ve katkı maddesi bulunmamaktadır.


Detaylı bilgi için lütfen arayınız.