Polenli & Harnuplu Bitkisel Karışım

STOKTA BİLGİ VE FİYAT İÇİN ARAYINIZ

Anadolu’nun zengin florasında yetişen en kaliteli keçiboynuzu meyvelerinden elde edilen Keçiboynuzu Tozu, Arının ana besini Polen, Bal, Arı Sütü, Tahin, Yulaf unu, Çörekotu, Çemen Tohumu, Ginseng, Turp Tohumu, Ruşeym, Maltoz, Susa yağı ile birleştirilerek tesislerimizde el değmeden, sağlığın simgesi olan cam ambalajlara doldurularak siz müşterilerimize ulaştırılır.

Polen çiçekli bitkilerin erkek üreme hücresi olup, bal arıları tarafından toplanır. Arının kendi ana besinidir. Polen, protein, karbonhidrat, tüm serbest amino asitler, temel yağ asitleri, mineral maddeler, B grubu vitaminlerinin tümüne ek olarak C, D, vitaminleri, doğal hormon, enzim, koenzim, pigment, karbonhidrat ve fermentler içermektedir.

Bal, arıların bedeninde çiçek özlerinin konsantre edilmesiyle üretilen doğal bir üründür. Balın içeriğinde, A, B-kompleks, C, D, E, K ve beta karoten vitaminleri, mineraller ve enzimler bulunmaktadır.

Arı Sütü, işçi arıların vücudunda polenlerin sindirimi sırasında ortaya çıkan krem kıvamında bir sıvıdır; arıların başlarının iki yanındaki bezlerden salgılanmaktadır. Arı sütünde HDA, kolajen, lesitin, A, C, D ve E vitaminleri ile tüm B vitamini kompleksleri bulunmaktadır, pantotenik asit açısından oldukça zengin bir bileşendir.

ÜRÜN İÇERİĞİ:

Net Ağırlık: 230 ±5 gr., Koli Adedi 12 adet

Ürünlerimizde kıvam arttırıcı, koruyucu, renklendirici ve katkı maddesi bulunmamaktadır.


Detaylı bilgi için lütfen arayınız.